AKURĀTS.LV – PALĪGS SVĒTKU TAPŠANĀ.

gāzes sildītāji, krēslu nomaTuvojas vasaras sezona, kad pasākumi ārā, pie dabas, ir lieliska iespēja kā pavadīt laiku. Lai no karstās saules būtu kur patverties, vai lietus gadījumā pasākumu nevajadzētu pārtraukt, Akurāts.lv piedāvā īrēt dažādu izmēru teltis un nojumes. Tāpat, iespējams īrēt arī cita veida aprīkojumu.

Akurāts.lv būs lielisks palīgs svētku rīkošanā, jo īrēt varēsi ne tikai nojumes, bet arī visu nepieciešmo aprīkojumu, tostarp arī krēslus. Krēslu nomā pieejami gan banketu krēsli, gan bāra krēsli un vienkārši, melni krēsli. Ja krēsli nepieciešami un neilgu laiku, optimālākais variants ir tos nomāt. Akurāts.lv piedāvā nomāt arī banketa krēslus. Banketa krēsli izgatavoti no mīksta materiāla, kas sniegs komforta sajūtu, ja krēslā nepieciešams pavadīt vairāk laika. Krēslus nomāt būs daudz vienkāršāk un izdevīgāk kā iegādāties tos un domāt par to piegādes iespējām. Tā kā iespējams īrēt bāra krēslus, var rasties arī nepieciešamība pēc kāda galda, jeb piemērotāka varianta festivāliem – bāra letes.  Lete ir ērta lietošanā un labi iederas jebkura pasākuma norises vitas interjerā. Leti var izmantot gan telpās, gan teltīs brīvdabas pasākumos jebkurā vietā.

Pie Akurāts.lv iespējams nomāt ne tikai teltis vai krēslus, bet arī dažādu veidu galdus. Akurāts.lv piedāvā divu izmēru apaļos banketu galdus – ar 1,83 metrus un 1,53 metrus lielu diametru. Nomā pieejami gan stāvgaldi, gan banketu galdi.  Tāpat, interesantam interjeram atradīsi arī gaismas galdus, kas lieliski iekļausies interjerā un radīs patīkamu noskaņu.

Bieži vien, rīkojot pasākumus vai viesības, rēķinamies ar to, ka tās var ieielgt līdz pat rīta gaismai. Tādās situācijās jāpadomā arī par viesu labsajūtu. Šoreiz, Akurāts.lv piedāvā nomāt gāzes sildītājus, lai arī vēsā naktī, viesi justos silti un labi. Tas ir vienkāršs veids, kā bez liekām pūlēm parūpēties par siltumu. Akurāts.lv atrodamā sildlampas jeb gāzes sildītāji spēj apsildīt līdz 20 kvadrātmetru lielu telpu. Ņem vērā, ka tad ja nepieciešams apsildīt lielāku telpu, vajadzēs nomāt vairākas sildlampas. Šie sildītāji ir piemēroti lietošanai kopā ar Akurāts.lv piedāvātajām teltīm.

Akurāts.lv būs Tavs palīgs un sabiedrotais, ja nepieciešams sarīkot neaizmirstamus svētkus! Par precīzām nomas izmaksām var iepazīties, ar mūsu speciālistiem pa tālruni 26338888 vai e-pastu info@akurats.lv. Nomas cena ir atkarīga no nomājamā inventāra, pasākuma ilguma un cietiem faktoriem. Svarīgi pasākuma aprīkojuma nomai pieteikties pēc iespējas ātrāk, jo piesakoties pēdējā brīdī, var izrādīties, ka laikā, kad notiek jūsu organizētais pasākums, nav pieejams nepieciešamais aprīkojums.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *