Autoskola CredoAutoprieks piedāvā plašu tīklu tādās vietās kā Ventspils, Liepāja, Daugavpils, Sigulda un Jelgava.

 

autoskolaKURA NO AUTOSKOLĀM BŪS JUMS ATBILSTOŠĀKĀ, LAI VARĒTU IEGŪT B KATEGORIJAS TIESĪBAS?

Varbūt Jūs nolēmāt, ka ir pienācis brīdis nokārtot B kategorijas tiesības, vai arī esat attapies tādā situācijā, kurā Jums vajadzīgi ADR kursi, kas dod iespēju izzināt, kādā veidā ir veicama bīstamo kravu pārvadāšana. Kā atrast labu vietu, kur saņemami ne tik vien ADR kursi, saņemamas D, C un B kategorijas tiesības un arī tiek piedāvāti pirmās palīdzības kursi autovadītajiem, un kas arī dod mūsdienīgu apmācību vidi?

GANDRĪZ VISAS AUTOSKOLAS DOD IESPĒJU IEGŪT B KATEGORIJAS TIESĪBAS

Gadījumā, ja Jūs esat cilvēks, kuram ir vajadzīgas B kategorijas tiesības, līdzēt varēs daudzas autoskolas, Vanags, Fortuna, Mustangs, autoskola CredoAutoprieks. Ņemiet vērā, ka, lai iegūtu B kategorijas tiesības, vēl pirms CSDD kārtojamajiem eksāmeniem nepieciešams iziet prakses un teorijas apmācībās, kā tāpat arī nepieciešami pirmās palīdzības kursi autovadītājiem. Atliek izvēlēties, kurai no autoskolām ļaut Jums palīdzēt saņemt B kategorijas tiesības.

DAŽĀDAS AUTOSKOLAS DAŽĀDĀS PILSĒTĀS

Viens no faktoriem, pēc kā meklēt autoskolu ir tās tuvums, taču, piem., autoskola Mustangs darbojas galvenokārt vien Rīgā. Taču autoskolas Fortūna un Vanags būs nedaudz labāk piemērotas iedzīvotājiem reģionos, tāpēc, ka tās darbojas vairākās reģionu pilsētās. Savukārt autoskola CredoAutoprieks piedāvā plašu tīklu tādās vietās kā Ventspils, Liepāja, Daugavpils, Sigulda un Jelgava.

PIE AUTOSKOLĀM – ARĪ PIRMĀS PALĪDZĪBAS KURSI AUTOVADĪTĀJIEM

Tā, lai Jūs tiktu pielaists pie autovadīšanas eksāmena, jāiziet pirmās palīdzības kursi autovadītājiem un arī medicīniskā komisija. Šos pakalpojumus ir iespējams arī iegūt arī citur, taču lielākās auto skolas piedāvās šādus papildu kursus par papildu samaksu. Un tomēr pirmās palīdzības kursi autovadītājiem ir parocīgāki autoskolu ietvaros, tāpēc pirms autoskolas izvēles pārliecinieties, ka tā šādas apmācības nodrošinās.

ADR KURSI – TAD, JA JĀPĀRVADĀ BĪSTAMAS KRAVAS

Tāds pakalpojums kā ADR kursi ir specifiskāki, jo daudzas autoskolas nemāca, kā īstenojama bīstamo kravu pārvadāšana. Tās, kurās būs apgūstami ADR kursi ir, kā piemēram, autoskola CredoAutoprieks un arī autoskola Fortuna. Bīstamo kravu pārvadāšana tiek izstāstīta divu līdzīgu kursu laikā – no sākuma varēs pabeigt pamatkursu un pēc tam apgūt papildu apmācības par cisternu pārvadājumiem. Pēc vajadzīgo kursu iziešanas bīstamo kravu pārvadāšana kļūs saprotama un droša, galvenais ir izvēlēties īsto apmācību vietu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *