BĀRA KRĒSLI UN BĀRA LETE FESTIVĀLIEM UN PRIVĀTĀM BALLĪTĒM – AKURATS.LV  

bāra krēsli galdi pasākumiemDrīz sāksies gada siltā sezona, kas nozīmē , ka arī būs jārīko un jāapmeklē dažādus pasākumus.

Neatkarīgi no tā, vai pasākums iecerēts telpā vai brīvā dabā, tam nepieciešams piemērots aprīkojums. To ne vienmēr ir izdevīgi iegādāties, tādēļ var apsvērt iespēju vērsties pie Akurats.lv komandas.

Akurats.lv nodrošina plašu pasākumu aprīkojuma klāstu. Piemēram, dažādu veidu un izmēru teltis un nojumes. Telts noma būs laba iespēja saņemt tieši tavam pasākumam piemērotāko risinājumu! Nojumes noma būs labs risinājums gan festivālos un tirdziņos, gan arī privātos svētkos.

Ja pasākumam nepieciešami arī krēsli, ieskaties Akurats.lv   piedāvājumos! Krēslu noma ir lielisks risinājums brīžos, kad krēsli vajadzīgi tikai uz konkrēto pasākumu.

Ja vajadzīgi arī galdi, izvēlei gan stāvgaldi, pie kuriem ērti varēs sasēsties četri cilvēki, gan arī banketa galdi. Šie apaļie galdi izmēra ziņā ir lielāki kā stāvgaldi, turklāt tie tiek piedāvāti divos izmēros.

Krēslu un galdu noma dos iespēju organizēt dažāda veida pasākumus, nodrošinot atbilstošu inventāru tieši tad, kad tas nepieciešams. Būtiski, ka Akurats.lv piedāvātā krēslu un galdu īre ļaus arī taupīt ne tikai laiku, bet arī līdzekļus – ja galdi un krēsli vajadzīgi tikai uz konkrēto pasākumu, tad tos nomāt noteikti sanāks lētāk.

Gada siltais laiks ir labākais laiks arī ballītēm. Akurats.lv piedāvājumu klāstā arī bāra krēsli un pat bāra lete! Izvēloties šo inventāru, vari būt drošs, ka ballītes apmeklētāji šo pasākumu atcerēsies vēl ilgi!

Ja plāno brīvdabas pasākumu, kurš noritēs arī vakarā vai naktī, svarīgi parūpēties par tā apmeklētāju labsajūtu, izvēloties atbilstošus sildītājus. Akurats.lv piedāvājumā gāzes sildītāji, kas ērti izvietojami, piemēram, nojumē vai teltī. Aprēķinot, cik šādi sildītāji nepieciešami konkrētajam pasākumam, jāņem vērā, ka viena šāda sildlampa siltumu dod apmēram 20 kvadrātmetrus lielai platībai.

Izmantot Akurats.lv piedāvātos pakalpojumus ir vienkārši un ērti. Akurats.lv komanda nodrošina gan aprīkojuma piegādi , gan arī montāžu un demontāžu. Akurats.lv –  skaistiem svētkiem!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *