DAŽĀDI UGUNSDROŠĪBAS SISTĒMU RISINĀJUMI – IZVĒLIES SEV NEPIECIEŠAMO FNSERVISS.LV

darba drošība fnsserviss.lvUgunsdrošība un ar to saistītie jautājumi ir svarīgi visos uzņēmumos. Viens no uzņēmumiem, kas darbojas šajā jomā, ir FN-Serviss.
FN- Serviss ir profesionāļi, kas pārzina savu darbu, tādēļ, izvēloties šī uzņēmuma pakalpojumus, varēsiet būt pārliecināts, ka tiks ieteikti vislabākie risinājumi . FN-Serviss ne tikai piedāvā dažāda veida drošības sistēmas, bet arī veic to uzstādīšanu. Nepieciešamības gadījumā tiek piedāvātas arī konsultācijas.

Katra uzņēmuma vajadzībām tiek piedāvātas dažādas signalizācijas sistēmas. Pieejama, piemēram, ugunsdrošības signalizācija, kas efektīvi palīdzēs laicīgi atklāt radušos bojājumu un novērst ugunsgrēku.
Jāpiemin- likumdošana nosaka, ka ugunsdrošības signalizācija ir obligāta prasība atsevišķās ēku grupās.
Uzņēmums klientiem piedāvā divu veidu automātiskās signalizācijas iekārtas – konvencionālo ugunsdzēsības signalizācijas sistēmu un adrešu ugunsdzēsības signalizācijas sistēmu
Konvencionālā analogā ugunsdzēsības signalizācijas sistēma parasti tiek uzstādīta nelielās telpās. Ar šo sistēmu ātri var identificēt zonu, kurā radies ugunsgrēks vai bojājums. Savukārt adrešu ugunsdzēsības sistēma efektīva būs lielākos objektos. Katram no uzstādītajiem dektatoriem ir konkrēta adrese, kas ļaus ātri noteikt bojājuma vai ugunsgrēka rašanās vietu.
Lai uzzinātu vairāk par FN-Serviss piedāvātajām signalizācijas sistēmām, ieskaties Fnserviss.lv
EFEKTĪVUS RISINĀJUMUS DARBA UN CIVILĀS AIZSARDZĪBAS JAUTĀJUMOS SAŅEM PIE FN-SERVISS SPECIĀLISTIEM
Kompānija Fn-Serviss sniedz arī vairākus ar darba aizsardzību saistītus pakalpojumus – kā piemēram, darba vides iekšējā uzraudzība un obligāto veselības pārbaužu noteikšana.
Savukārt tie, kuriem interesē darba aizsardzības tēma, noderīga iespēja būs FN-Serviss organizētie darba aizsardzības kursi. Šie darba drošības kursi sniegs visas vajadzīgās pamatzināšanas, lai pēc to beigšanas varētu strādāt par darba aizsardzības speciālistu Kursu laikā tiek aplūkotas tādas tēmas, kā, piemēram, darba vides riska faktori, darba aizsardzība un vairākas citas.
Fn-Serviss piedāvājumā arī jau pieminētā darba aizsardzība, darba iekšējā uzraudzība un ar to saistīti pasākumi. Tā ir lieliska iespēja gādāt par drošu darba vidi.
Saskaņā ar likumu civilā aizsardzība un tās plāns nepieciešams ikvienā paaugstinātas bīstamības objektā, kā arī ēkās, kurās vienlaicīgi mēdz uzturēties vairāk kā piecdesmit cilvēku. Fn-Serviss īsteno civilās aizsardzības plānus, kā arī veic to saskaņošanu ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu.
Rūpējies par drošību savā uzņēmumā kopā ar FN-Serviss . Vairāk uzzināt vari – Fnserviss.lv.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *