DAŽĀDI UGUNSDROŠĪBAS SISTĒMU RISINĀJUMI – IZVĒLIES SEV VAJADZĪGO FNSERVISS.LV

www.fnserviss.lvUgunsdrošība – svarīga lieta katrā uzņēmumā . Ja aktuāli efektīvi ugunsdrošības risinājumi uzņēmumam, noteikti vērts ieskatīties FN-Serviss piedāvājumos.
FN- Serviss ir pieredzes bagāts uzņēmums, kas ir viens no vadošajiem drošības speciālistiem Baltijas valstīs. Uzņēmums saviem klientiem piedāvā efektīvas drošības sistēmas, kā arī to uzstādīšanu .

FN-Serviss piedāvā dažādas signalizācijas sistēmas. Būtiska ir, piemēram, ugunsdrošības signalizācija.
Būtiski atzīmēt, ka ugunsdrošības signalizācija atsevišķos gadījumos ir obligāta prasība.
FN-Serviss piedāvājumā divu veidu ugunsdrošības signalizācijas iekārtas -konvencionālā ugunsdzēsības signalizācijas sistēma un adrešu ugunsdzēsības signalizācijas sistēma.
Konvencionālā analogā ugunsdzēsības signalizācijas sistēma parasti tiek izvietota nelielās telpās. Ar šo sistēmu ātri var identificēt zonu, kurā radies ugunsgrēks vai bojājums. Turpretī adrešu ugunsdzēsības sistēma efektīva būs lielākos objektos. Katram no uzstādītajiem dektatoriem ir noteikta adrese, kas ļaus precīzi noteikt bojājuma vai ugunsgrēka rašanās vietu.
Plašāku informāciju par signalizācijas sistēmām lasi Fnserviss.lv
VAJADZĪGS CIVILĀS AIZSARDZĪBAS PLĀNS? UZTICI TĀ IZVEIDI FN-SERVISS SPECIĀLISTIEM
Fn-Serviss darbojas arī darba aizsardzības sfērā, saviem klientiem sniedzot tādus pakalpojumus kā darba vides iekšējā uzraudzība, obligāto veselības pārbaužu noteikšana, darba vides riski un to novērtēšana, kā arī dažus citus.
Vēl viena Fn-Serviss dota iespēja- darba aizsardzības kursi. To laikā tiek apgūts viss vajadzīgais, lai pēc to beigšanas kursants varētu pildīt darba aizsardzības speciālista pienākumus. Darba drošības kursi ilgst 60 stundas, un to laikā tiek apspriesti pamatjautājumi – piemēram, darba aizsardzība un darba vides riska faktori.
Fn-Serviss pakalpojumu klāstā arī darba aizsardzība, darba iekšējā uzraudzība un ar to saistīti pasākumi. Tā ir lieliska iespēja rūpēties par drošu darba vidi.
Ja vajadzīgs civilās aizsardzības plāns, arī tā izstrādi var uzticēt FN-Serviss komandai, kas izveidos uzņēmumam piemērotu civilās aizsardzības plānu, kā arī veiks tā saskaņošanu ar ugunsdzēsības un glābšanas dienestu.
Ieskaties FN-Serviss mājas lapā fnserviss.lv un uzzini visu aktuālo informāciju par drošu darba vidi !

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *