Efektīvi palīgi patīkamai videi

Omulīgs, tīrs birojs šķiet viesmīlīgāks un klientam draudzīgāks par vecām un nolietotām telpām. Lai uzturētu biroja telpas labā kārtībā, jāiegulda diezgan daudz pūļu.
Lai palīdzētu uzturēt telpas, noderīgas var būt dažādas preces un pakalpojumi, piemēram, gumijas paklāji grīdām, kokvilnas paklāji, mopu serviss, mikrošķiedru lupatiņas.

Mopi grīdas mazgāšanai – efekts vienā acumirklī

Mopu serviss ir parocīgs risinājums, jo telpu uzturēšanu padara daudz vienkāršāku – pirmkārt, tas ir ērti, jo nav jāuztraucas par mopu pirkšanu, uzglabāšanu un apkopi. Otrkārt, tādā veidā iespējams arī samazināt izmaksas, jo samazinās gan ūdens patēriņš, gan ķīmisko līdzekļu lietošana. Mopu serviss nodrošina dažādus mopu nomaiņas laikus, piemēram, reizi nedēļā , ik pa 2 nedēļām vai 1 reizi mēnesī. Mopu serviss nodrošina dažādu izmēru un veidu mopus – ikviena vajadzībām un gaumei!
Tas, kuru mopu izvēlēties, lielākoties atkarīgs no plānotajiem darbiem – piemēram, mikrošķiedras mops un tā noma noderīgs gan mitrajai, gan sausajai grīdas uzkopšanai. Mitrajai grīdas tīrīšanai paredzētais mikrošķiedras mops un tā noma ļauj notīrīt visdažādākās virsmas, lietojot tikai ūdeni. Savukārt sausajai grīdas uzkopšanai paredzētais mikrošķiedras mops un tā noma savāc putekļus un ir piemērots arī liekā mitruma likvidēšanai pēc grīdas mazgāšanas.

Kādēļ izmantot mikrošķiedru lupatiņas?

Mikrošķiedru lupatiņas ir universālas – tās noder dažādu virsmu tīrīšanai, piemēram, stiklam un koka virsmām. Ne mazāk nozīmīgs ir arī fakts, ka mikrošķiedru lupatiņas palīdz ar uzdevumu tikt galā vienkāršāk, jo ar tām netīrumus notīrīt ir daudz vieglāk. Vēl viens ieguvums, lietojot mikrošķiedras lupatiņas – tā labi uzsūc arī mitrumu.

Moderns risinājums higiēnas prasību nodrošināšanai – putu ziepju dozators

Vēlies nodrošināt teicamu higiēnu savā darba vietā? Ielūkojies bagātīgajā sortimentā un atrodi piemērotāko risinājumu! Piemēram, putu ziepju dozators palīdz no rokām viegli nomazgāt netīrumus un baktērijas efektīvā un videi draudzīgā veidā. Jāatzīmē, putu ziepju dozators ir arī ekonomisks variants, jo vienā reizē tiek izmantots 0,4 ml ziepju. Putu ziepju dozatorspieejams dažādos variantos – piemēram, mūsdienīgais dozators ar gaismas sensoru padod ziepes uzreiz kā fiksē, ka zem sensora ir roka.

Kokvilnas paklāji un gumijas paklāji grīdām – izvēlies kvalitāti

Kokvilnas paklāji un gumijas paklāji uzņēmumā pilda vairākas funkcijas – nodrošina gan lielisku vizuālo efektu, gan arī ir praktisks risinājums. Piemēram, gumijas paklāji grīdām piemēroti gan iekštelpām, gan ārtelpām, jo ir ļoti izturīgi. Izvēloties šo risinājumu, Tu noteikti būsi gandarīts par savu izvēli, jo gumijas paklāji grīdām efektīvi savāc netīrumus, tādā veidā nodrošinot lielāku tīrības līmeni iekštelpās.
Dažādās uzņēmumu telpās tiek izmantoti arī kokvilnas paklāji – tie lieliski uzsūc mitrumu un atvieglo ikdienu uzņēmuma darbiniekiem. Kokvilnas paklāji noderīgi dažādās vietās, piemēram, pie ieejas, kur ir īpaši daudz dubļu un citu netīrumu.
Izvēlies mikrošķiedru lupatiņas un citus palīglīdzekļus, kas atvieglos Tavu ikdienu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *