FN-SERVISS- LIELISKI RISINĀJUMI AR UGUNDROŠĪBU SAISTĪTOS JAUTĀJUMOS

darba drošība fnsserviss.lvUgunsdrošība un ar to saistītie jautājumi ir svarīgi visos uzņēmumos. Viens no uzņēmumiem, kas darbojas šajā jomā, ir FN-Serviss.
FN- Serviss ir ir viens no vadošajiem drošības speciālistiem Baltijā. Uzņēmums saviem klientiem nodrošina efektīvas un mūsdienīgas drošības sistēmas, kā arī to uzstādīšanu .
FN-Serviss piedāvājumā dažāda veida drošības sistēmas, lai ikviens uzņēmums varētu izvēlēties sev vēlamās.

Katra uzņēmuma vajadzībām FN-Serviss piedāvā dažādas signalizācijas sistēmas. Sortimentā, piemēram, ugunsdrošības signalizācija, kas efektīvi palīdzēs laikus atklāt radušos bojājumu , kā arī novērst ugunsgrēku.
Uzņēmums saviem klientiem piedāvā divu veidu automātiskās signalizācijas iekārtas – konvencionālo ugunsdzēsības signalizācijas sistēmu un adrešu ugunsdzēsības signalizācijas sistēmu
Konvencionālā jeb analogā ugunsdzēsības sistēma būs piemērota neliela izmēra telpām, savukārt lielākos objektos vēlams uzstādīt adrešu ugunsdzēsības sistēmu. Šī sistēma nodrošina, ka katram uzstādītajam dektatoram ir konkrēta adrese, kas ļauj noteikt precīzu bojājuma vai ugunsgrēka rašanās vietu.
Lai uzzinātu vairāk par FN-Serviss piedāvātajām signalizācijas sistēmām, apmeklē Fnserviss.lv
EFEKTĪVUS RISINĀJUMUS DARBA UN CIVILĀS AIZSARDZĪBAS JAUTĀJUMOS SAŅEM PIE FN-SERVISS SPECIĀLISTIEM
Fn-Serviss darbojas arī darba aizsardzības sfērā, saviem klientiem piedāvājot tādus pakalpojumus kā darba vides iekšējā uzraudzība, obligāto veselības pārbaužu noteikšana, darba vides riski un to novērtēšana, kā arī vairākus citus.
Vēl viena Fn-Serviss sniegta iespēja- darba aizsardzības kursi. Kursu laikā tiek apgūts viss nepieciešamais, lai pēc to beigšanas kursants varētu veikt darba aizsardzības speciālista pienākumus. Darba drošības kursi ilgst 60 stundas, un to laikā tiek izskatīti pamatjautājumi – piemēram, darba aizsardzība un darba vides riska faktori.
Fn-Serviss veic arī darba aizsardzības un darba vides iekšējās uzraudzības pasākumus. Darba aizsardzība un iekšējās vides uzraudzība sniedz iespēju izvērtēt visus iespējamos ar uzņēmuma darbinieku drošību un veselību saistītos riskus.
Saskaņā ar likumdošanu civilā aizsardzība un tās plāns nepieciešams ikvienā paaugstinātas bīstamības objektā, kā arī ēkās, kur vienlaicīgi mēdz uzturēties vairāk nekā piecdesmit cilvēku. Fn-Serviss veido civilās aizsardzības plānus, kā arī veic to saskaņošanu ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu.
Ieskaties FN-Serviss mājas lapā fnserviss.lv un uzzini visu aktuālo informāciju par drošu darba vidi sev un citiem uzņēmuma darbiniekiem!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *