Iegādājies savu OCTA polisi izdevīgi- LTAB.lv

octa poliseKatras automašīnas īpašniekam nozīmīga ir auto apdrošināšana. Auto apdrošināšana pasargā no neparedzētiem finansiāliem zaudējumiem, ja esi nokļuvis ceļu satiksmes negadījumā vai izraisījis to. Pastāv vairāki apdrošināšanas veidi – Octas ir obligāta prasība, bet Kasko ir brīvprātīgā auto apdrošināšana.

Lai atrastu izdevīgākos apdrošināšanas variantus, vērts ielūkoties ltab.lv – Latvijas transportlīdzekļu apdrošināšanas biroja mājaslapā. Ltab.lv Kasko apdrošināšana minēta mazāk, taču, ņemot vērā, ka daudzi apdrošinātāji piedāvā dažādus apdrošināšanas variantus, pieejamā informācija būs piemērota daudziem.

LTAB ir biedrība, kas apvieno visus apdrošinātājus, kuru piedāvājumā OCTA polise. Uzzini vairāk- https://www.ltab.lv/!

 VISA NOZĪMĪGĀ INFORMĀCIJA

LTAB- ērta iespēja, kā pārliecināties, kura OCTA ir vislabākā Tavam auto. Ņemot vērā, ka šis birojs apkopojis datus par visiem apdrošinātājiem, sev interesējošo informāciju iegūsi īpaši ērti – atliek vien ievadīt nepieciešamos datus meklētājā, lai pēc brīža jau saņemtu aktuālo informāciju par to, kurš apdrošinātājs nodrošina visizdevīgāko OCTA polisi.

Pie LTAB pieejama ne vien informācija par to, kur pieejamas lētas Octas – ltab.lv Kasko un OCTA gribētāji var iepazīties ar dažādiem statistikas datiem, kā arī uzzināt citu vērtīgu informāciju tiem, kuriem aktuāla auto apdrošināšana. Piemēram, visu, kas jāzina par OCTA līgumiem, kāda OCTA polise nepieciešama, izbraucot ārpus Latvijas , kā arī citas aktualitātes.

LTAB piedāvā arī  datus no datubāzēm, piemēram, pārbaudīt OCTA un Bonus-malus datus vai iegūt izziņu par personas apdrošināšanas vēsturi.

Turpat arī visa saistošā informācija par sistēmu – piemēram, apdrošināšanas sabiedrības, pie kurām nopērkama Octa polise, normatīvie akti, kā arī noderīgas lietas ekspertiem.

Octas pieejamas pie dažādiem apdrošinātājiem, tādēļ LTAB mājaslapā pieejama atbildīgā apdrošinātāja meklēšanas iespēja , kā arī sūdzību pieteikšana.

BEZMAKSAS MOBILĀ APLIKĀCIJA TAVĀ TELEFONĀ

Klientu ērtībām izveidota visām mobilām ierīcēm draudzīgā mobilā aplikācija, kas ļauj uzzināt ne tikai to, kur pieejamas lētas Octas, bet sekot līdzi arī citai aktuālai informācijai, piemēram, par Bonus-Malus klasi. Tāpat, ar šo aplikāciju iespējams apdrošinātājam nosūtīt informāciju par ceļu satiksmes negadījumu. Lai nepalaistu garām brīdi, kad jāatjauno sava Octa polise, vari pieteikties atgādinājumam par tās derīguma termiņa beigu tuvošanos.

Lejupielādē aplikāciju bez maksas un pārliecinies par to sniegtajām priekšrocībām – uzzini, kur iespējams iegādāties lētas Octas un saņem aktuālo informāciju, lai kur Tu atrastos. Ar aplikāciju Octas vēl izdevīgākas un ērtāk pieejamas!

Ar ltab.lv Kasko un Octas pieejamas vēl izdevīgāk! Šobrīd bez auto apdrošināšanas nevar iztikt, tāpēc ltab.lv Kasko un Octas palīdzēs izvēlēties pēc iespējas ērtāk.

Ltab.lv – visa būtiskā informācija vienuviet! Ņemot vērā, ka visi apdrošinātāji nodrošina vienādus apdrošināšanas nosacījumus, nav iemesla pārmaksāt. Meklē lētas Octas www.ltab.lv.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *