Ko dāvināt absolventam?

dāvanasMeklē pārsteidzošu dāvanu draugam, radiniekam vai kolēģim? Kā būtu ar neaizmirstamas dāvanas izvēli – piemēram, emocijām bagātu piedzīvojumu?

Interneta veikals DāvanuServiss.lv piedāvā oriģinālas dāvanu idejas katrai gaumei. Emocijām bagāti piedzīvojumi, neaizmirstamas izklaides un labas atpūtas iespējas – neaizmirstamas emocijas ikvienai gaumei!

Vietnē DāvanuServiss.lv atradīsi lieliskas idejas dāvanām dažādos svētkos. Piemēram, ielūkojies mājas lapas sadaļā – dzimšanas dienas dāvanas – un tev vairs nebūs jālauza galva, kā pārsteigt gaviļnieku! Šeit apkopotas idejas, kas piemērotas dažādām gaumēm!

Patīk ātrums? Motocikli? Ja vēlies ātrumu izbaudīt arī ziemā, kad zemi klāj sniegs, tad ļaujies šai ziemas burvībai ar sniega motociklu! Baudi ziemas priekus izbraucienos ar sniega motociklu pats vai uzdāvini šo iespēju kādam citam! Brauciens ar sniega motociklu patiks gan vīriešiem, gan arī azartiskām, aktīvām braucējām – sievietēm.

Vēl viena izdevība, kā gūt elpu aizraujošas izjūtas – brauciens ar bobsleju! Laižoties lejā pa līkumoto Siguldas bobsleja un kamaniņu trasi, ikviens izbaudīs šī sporta veida patieso burvību! Brauciens noris kopā ar instruktoru, kurš parūpēsies par  drošību un aktivitātes kvalitāti, izbraucot sarežģītās trases virāžas. Jāpiebilst, ka bobā kopā ir paredzētas 3 vietas, tāpēc tā var būt laba izklaide draugu lokā!

Vēl viena ziemai raksturīga izklaide ir izbrauciens ar kamanām. Īsti ziemīgas sajūtas dos tējas vai karstvīna un piparkūku baudīšana meža pļavā. Tīrais, svaigais un spirgtais ziemas gaiss, ziemotā ainava sniegs spēkus un labas emocijas līdz pirmajai pavasara saulei.

Ja meklē dāvanu kādam, kuram prieku sagādā rūpes ne vien par skaistumu, bet arī par veselību, lieliska iespēja būs kriosaunas apmeklējums. Jāpiebilst, šāda dāvana būs piemērota arī jaunajām māmiņām, jo kriosauna labi palīdz atgūt figūru pēc dzemdībām, ārstē kāju tūsku, kā arī mazina nogurumu, sekmējot organisma atjaunošanos un vispārējo nostiprināšanu.

Jāpiebilst, DāvanuServiss.lv ir padomājis arī par bērniem. Meklējot dāvanas bērniem, katrs vēlas, lai atverot dāvanu, bērna acis iemirdzētos patiesā priekā un sajūsmā! DavanuServiss.lv plašais piedāvājums to garantē! Šeit atradīsi dāvanas, kas iepriecinās dažāda vecuma bērnus. Sākot jau ar masāžu zīdainītim! Aktīvākiem bērniem uzdāvini iespēju izmēģināt aizraujošo kāpšanas sportu vai izbaudīt Tarzāna šķēršļu vai Mežakaķa parka lieliskos piedzīvojumus! Dzīvnieku mīļotājiem piemērota dāvana būs izjāde ar poniju vai vizināšanās sniega suņu pajūgā.

DāvanuServiss.lv būs īstā vieta, ja meklē interesantas dāvanas, kas neatstāj vienaldzīgu. Izvēlies piemērotāko dāvanu vai uzdāvini izvēles brīvību kopā ar kādu no DāvanuServiss.lv piedāvātajiem dāvanu komplektiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *