Kredīts – pakalpojums, kas pieprasa atbildīgu rīkošanos

kredītu kalkulatorsKad kādam vajadzīgam pirkumam vai pakalpojumam nav pietiekami daudz naudas, iespējams pieteikt kredītu – vienu no izplatītākajiem finanšu pakalpojumiem.

Kredīti bez procentiem iegūstami, aizņemoties pirmoreiz

Varētu likties – kredīti bez procentiem nav pieejami, bet tā tomēr nav. Daudzās ātro aizdevumu iestādēs, aizņemoties pirmo reizi, kredīts tiek piedāvāts ar 100 procentu atlaidi komisijas maksai, tātad – atdot vajadzēs to pašu summu, kas nokļūs Tavā bankas kontā. Tādā veidā kredīti bez procentiem ir patiešām izdevīgi, bet fakts paliek nemainīgs – piesakies kredītam tikai tajos brīžos, kad citu opciju nav.

Izprast aizdevuma maksājumus palīdz kredītu kalkulators

Kredītu kalkulators nav sarežģīta ierīce, taču tā sniedz noderīgu informāciju – ar tā palīdzību iespējams noskaidrot, cik daudz naudas konkrētajā periodā Tev būs jāatmaksā. Tādējādi kredītu kalkulators palīdz saprast, cik liela ir komisijas maksa un kā tā mainās atkarībā no izvēlētā naudas apjoma un atmaksas termiņa. Turklāt kredītu kalkulators ir vienkārši saprotams teju jebkuram.

Aizdevums no 18 gadiem – rets, bet pieejams pakalpojums

No 18 gadiem, kā zināms, Latvijas Republikā persona kļūst pilngadīga, kas ietver ne tikai papildus atbildību, bet arī iespējas. Tas attiecas arī uz finanšu pakalpojumiem, taču jāatzīst, ka Latvijā nav daudz kredītdevēju, kur kredīti pieejami no 18 gadiem. Ja gribi uzzināt, kur šāds pakalpojums pieejams, dodies uz kādu no mājaslapām, kurā salīdzinati populārākie ātrie kredīti un to parametri.

Atbilstošākais vecuma slieksnis aizdevumiem – no 20 gadiem

Ir pamatots iemesls, kādēļ ātrie aizdevumi pārsvarā tiek piedāvāti no 20 gadiem – šis ir vecums, kurā dzīve kļūst stabilāka, kā rezultātā arī finanšu pakalpojumu izmantošana kļūst mazāk riskanta. Taču nepieciešams atcerēties, ka arī no 20 gadiem pieejams aizdevums nedrīkst tikt izmantots vieglprātīgi.

Patēriņa kredīti tiek izmantoti, kad vajadzīga nauda vidēji lieliem pirkumiem

Patēriņa kredīti sniedz iespēju aizņemties vidēji lielu naudas summu, tādējādi patēriņa kredīti piemēroti, ja, piemēram, nepieciešams mājas remonts, bet pašlaik visa vajadzīgā summa nav pieejama. Patēriņa kredīti parasti ir jāatmaksā vairāku mēnešu garumā, tāpēc Tev jābūt pārliecinātam, ka tuvākajā nākotnē saņemsi regulārus ienākumus.

Kredīts pensionāriem ļauj iegādāties nepieciešamākās preces

Lai gan kredīts pensionāriem ir iegūstams, jārēķinās ar to, ka pie būtībā visiem aizdevējiem ir noteikts gadu slieksnis, līdz kuram kredīts pensionāriem tiek izsniegts. Lielākoties attiecīgais pakalpojums tiek izsniegts cilvēkiem vecumā līdz 60 – 75 gadiem. Kredīts pensionāriem ļauj iegādāties ikdienā vajadzīgās lietas, medikamentus un visu pārējo, bet jārēķinās, ka līdz noteiktajam termiņam nauda būs jāatmaksā.

Piesaki kredītu tikai tad, ja Tev nav šaubu, ka līdz aizdevuma atmaksas termiņam Tev būs vajadzīgā naudas summa!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *