Kredits7 ātrais kredīts noder dažādās situācijās

Brīžos, kad tik tiešām ir nepieciešama finansiālā palīdzība un naudu ir neiespējami dabūt no ģimenes vai draugiem, Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas (LAFPA) dalībnieks Kredits7 palīdzēs izmantot pakalpojumus „ātrais kredīts”  un “ātrie kredīti internetā”. Tie būvēti tā, lai Jūs iegūtu gan sirdsmieru, gan papildus naudu.

Saistoši: ātrais kredīts internetā un aizdevuma piešķiršana ir pamatota ekomnomiskajos apsvērumos

Izvēloties pakalpojumus ātrais kredīts un ātrie kredīti internetā, aizdevējiem un aizdevumu ņēmējiem jāņem vērā pamatnoteikumi, kurus akceptē katrs kredīdevējs. Noteikumi ir aktuāli kredīdevējiem un kredītņēmējiem, jo nodrošina gan aizdevēja spēju turpināt izsniegt aizdevumus, gan aizņēmēja iespējas atmaksāt tos:

izsniegt tikai atbilstoša lieluma aizdevumus atbilstoši savai aizdevumu izsniegšanas pieredzei;

ņemt aizdevumu, izvērtējot savas iespējas atmaksāt to laikā.

Ja tiek izpildīti abi aspekti, ātrais kredīts internetā ir kvalitatīva iespēja gan no tā izsniedzēja, gan kredītēmēja interesēm. Tāpat – ātrais kredīts internetā ļaus Jums nodrošināt finansiālo stabilitāti, izbeidot īstermiņa parādus vai citas saistības, saglabājot konfidencialitāti, jo par visiem piešķirtajiem Kredits7 aizdevumiem lietas kursā būs tikai kredītēmējs un devējs.

Jāņem vērā: ja atbilstiet pakalpojuma „ātrais kredīts” izsniegšanas kritēriju kopai, Jums sniegs iespēju to saemt ātrāk

Pieņemot lēmumu par pieteikuma sagatavošanu pakalpojumam “ātrais kredīts”, vēlams iepazīties ar aizdevuma pamatnosacījumiem, piemēram:

ikmēneša procentu maksājumu lielums;

aizdevumu apkalpošanas maksas apjoms;

atmaksas datuma maiņas iespējas;

soda procenti.

Izvēloties pakalpojumu ātrais kredīts, Jums aizdevēja mājaslapā jāveic dažas darbības:

pieteikties nepieciešamajam naudas daudzumam;

aizpildīt reģistrācijas formu, veicot ierakstus katrā laukā;

pārskaitīt vienu centu kā reģistrācijas maksu klienta datu precizēšanas nolūkos.

Neatkarīgi no tā, vai esat jaunais vai esošais klients, aicinām izmantot iespēju mājaslapā sazināties ar kādu no konsultantiem, izmantojot tiešsaistes tērzēšanas rīku. Viņi izskaidros Jums par to, kas ir ātrais kredīts un ātrie kredīti internetā, kā arī varēsiet saņemt padomus, kā labāk izvēlēties aizdevumus un tos atmaksāt. Izvēlieties aizdevumu rūpīgi, izvērtējot savas atmaksāšanas iespējas. Apmeklējiet www.kredits7.lv un pieņemiet ilgtspējīgu lēmumu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *