KRĒSLU UN GALDU NOMA PIE AKURATS.LV – LIELISKS RISINĀJUMS IKVIENAM  

Krēslu un galdu noma akurats.lvPavasara un vasaras sezona ir laiks, kad daudzi izvēlas rīkot dažādus pasākumus.

Neatkarīgi no tā, vai pasākums plānots telpā vai brīvā dabā, tam nepieciešams piemērots inventārs. To ne vienmēr ir izdevīgi iegādāties, tādēļ var apsvērt iespēju vērsties pie Akurats.lv komandas.

Akurats.lv piedāvā daudzveidīgu pasākumu aprīkojuma klāstu. Piemēram, dažādu veidu un izmēru teltis un nojumes. Telts noma būs lieliska iespēja izvēlēties tieši tavam pasākumam piemērotāko risinājumu! Nojumes noma būs lielisks risinājums gan dažādos festivālos un tirdziņos, gan arī privātos svētkos.

Ja pasākumam vajadzīgi arī krēsli, ieskaties Akurats.lv   piedāvājumos! Krēslu noma ir piemērots risinājums gadījumos, kad krēsli nepieciešami tikai uz konkrēto pasākumu.

Svarīgi atzīmēt, ka sortimentā arī galdi! Pieejami gan stāvgaldi, gan banketu galdi. Pie gaumīgajiem stāvgaldiem, ērti sasēsties varēs četri cilvēki. Savukārt banketu galdi pieejami divos izmēros. Šie apaļie galdi izceļas ar elegantu dizainu, tādēļ iederēsies ikvienā interjerā.

Krēslu un galdu noma dos iespēju organizēt dažāda veida pasākumus, nodrošinot atbilstošu inventāru tieši tad, kad tas nepieciešams. Būtiski, ka Akurats.lv piedāvātā krēslu un galdu īre ļaus arī taupīt ne tikai laiku, bet arī līdzekļus – ja galdi un krēsli vajadzīgi tikai uz konkrēto pasākumu, tad tos nomāt noteikti iznāks lētāk.

Ir padomāts arī par tiem, kuriem patīk neformālas ballītes – Akurats.lv piedāvājumā stilīgi bāra krēsli , kā arī bāra lete! Izmanto šo izdevību, lai noorganizētu lielisku pasākumu saviem draugiem!

Ja esi ieplānojis brīvdabas pasākumu, kurš turpināsies arī vakarā vai naktī, būtiski parūpēties par tā apmeklētāju labsajūtu, izvēloties piemērotus sildītājus. Akurats.lv piedāvājumā gāzes sildītāji, kas ērti novietojami, piemēram, nojumē vai teltī. Rēķinot, cik šādi sildītāji nepieciešami konkrētajam pasākumam, jāatceras, ka viena šāda sildlampa siltumu nodrošina apmēram 20 kvadrātmetrus lielai platībai.

Izmantot Akurats.lv piedāvātos pakalpojumus nozīmē kvalitāti un ērtības. Akurats.lv darbinieki piedāvā gan aprīkojuma piegādi , gan arī montāžu un demontāžu. http://akurats.lv/-  viss skaistiem svētkiem!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *