Lēta OCTA polise nopērkama internetā

octa cenasSvarīga lieta, kas ir vajadzīga ikvienai mašīnai, lai varētu braukt pa koplietošanas ceļiem, ir OCTA polise. OCTA polise ir obligātā civiltiesiskās atbildības apdrošināšanu jebkuru sauszemes transportlīdzekļa īpašniekam.

OCTA polise sedz zaudējumus, ko automašīnas šoferis būs izdarījis cita veselībai un/vai īpašumam avārijas ietvaros, kas ir veidojies šofera vainas dēļ. OCTA polise ir obligāti nepieciešama pinīgi visiem auto, kuri piedalās ceļu satiksmē. OCTA polise ir svarīga daļa no sistēmas, kā uzdevums ir nodrošināt ceļu satiksmes negadījumā kaitēto trešo personu interešu aizsardzību.

MAZĀKO OCTU ĻAUS PIEMEKLĒT OCTA KALKULATORS

Lai arī OCTA cenas var būt nelielas, taču labums no OCTAs ir milzīgs – tās segtās kompensācijas būs daudzu tūkstošu. Lai uzzinātu, kādas ir OCTA cenas – Jums palīdzēs OCTA kalkulators, kurš piedāvās ērti uzzināt, kur ir lētas octas un kur polises būs ne tik cenās draudzīgas kā citur. Vispirms sameklējiet, kurā vietā online būs atrodams OCTA kalkukators – pēc tam izpildiet tajā prasīto informāciju par Jūsu mašīnu. Pēc tiem OCTA kalkulators aprēķinās, kādas OCTA cenas ir pie kādiem uzņēmumiem.

LĒTAS OCTAS NE VISOS GADĪJUMOS IR ĪSTĀS

Kad OCTA kalkulators ir palīdzējis noskaidrot OCTA cenas, būs nepieciešams veikt pirkumu un iegādāties OCTu pie viena no apdrošinātājiem. Galvenais ir neaizmirst, ka lētas OCTAS nereti mēdz nebūt ar ļoti kvalitatīvu papildu pakalpojumu klāstu kā dārgākās OCTAS, ko piedāvās OCTA kalkulators. OCTA cenas var mainīties gan mēneša ietvaros, gan arī balstoties uz tās klienta iepriekšējās avāriju vēstures. Lētas OCTAs ir pieejamas tiem cilvēkiem, kas nebūs izraisījuši nevienu avāriju.

LTAB.LV – VISS, KAS BŪTU JĀZINA PAR OCTA POLISI

Padziļinātāka informācija par to, ko dod OCTA polise uzziniet interneta vietnē www.ltab.lv. LTAB jeb precīzāk Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju birojā ir apvienojušās tie apdrošinātāji, kā piedāvājumā ir arī OCTA, t.sk. lētas OCTAs. Pie LTAB varēsi uzzināt to, uz cik ilgu laika periodu OCTA polise būs aktuāla un kādas tieši būs OCTA cenas. Ieskatieties portālā www.ltab.lv un noskaidrojiet it visu par OCTA polisi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *