Lieliska itāļu un vietējā virtuve Baltezerā

Kad vēlaties, lai viesnīcā varat ne vien būt numuriņā, bet arī papusdienot un izbaudīt vairāku veidu patīkamas procedūras, piemēram, SPA, Baltvilla ir piemērotākā opcija!

Baltvilla šefpavārs sagatavos īpaši garšīgu maltīti, savukārt plašie logi ļauj maltītes laikā vērties uz tuvumā esošo ezeru. Restorāns Baltvilla regulāri atjauno savu ēdienkarti, piemērojot ēdienus konkrētajam periodam, turklāt regulāri iespējams izmantot kādu no īpašajiem piedāvājumiem. Papildus tam, restorāns Baltvilla ir lieliska lokācija dažādu svētku svinēšanai; ja arī Jums liekas, ka šī ir atbilstoša vieta banketam vai kāzu svinībām, vērts zināt, ka restorāns Baltvilla cilvēkiem sniedz arī šādu iespēju!

Vairāk uzzini- https://www.baltvilla.lv/restorans/

ARVIEN VAIRĀK DAŽĀDU TRAUMU UN SASITUMU GADĪJUMĀ TIEK IZMANTOTA TEIPOŠANA

Teipošana palīdz ne vien traumu, kā arī sasitumu ārstēšanā, bet arī dažāda veida sāpju novēršanai, stājas korekcijai, pēcoperācijas rētaudu komplikāciju mazināšanai u.c. gadījumos – teipošana ne velti iekaro arvien lielāku popularitāti. Teipošana tiek piedāvāta arī Baltvillā, turklāt teipošana šeit pieredzējušu fizioterapeitu pavadībā, kuri parūpēsies par Jūsu veselību profesionāli. Un, izmantojot šo pakalpojumu atkārtoti vai komplektā ar masāžām vai fizioterapeita konsultāciju, teipošana pieejama lētāk.

 

LAI RADĪTU PIEMĒROTU ATMOSFĒRU, VAJADZĪGAS ATBILSTOŠAS KONFERENČU TELPAS

Konferenču telpas ir viena no komponentēm, kas būtiski ietekmē konferences darbību. Ja gribat, lai Jūsu pasākumā viss noritētu profesionāli un kvalitatīvi, Baltvillas konferenču telpas ir tieši tas, kas vajadzīgs. Te kopumā pieejamas trīs dažādu izmēru konferenču telpas, kuras var iekārtot pēc katra klienta prasībām, mainot gan krēslu skaitu un izvietojumu, gan tehnisko aprīkojumu un citus aspektus. Bet pēc tam, kad konferenču telpas atstātas un konference beigusies, dalībnieki var nakšņot kādā no ērtajiem numuriņiem.

 

SPA VIESNĪCA – ATĻAUJIETIES SEVI PALUTINĀT!

SPA viesnīca sniedz patīkamu relaksāciju masāžas veidā. Iespējams izvēlēties aromamasāžu, masāžu, kas samazina stresu, klasisko masāžu un citus masāžu veidus. SPA viesnīca klientiem piedāvā arī dažādus SPA rituālus, bet, pēc tam, kad SPA viesnīca apmeklēta, varat doties uz restorānu, lai nobaudītu gardu maltīti, kā arī nakšņot kādā no Baltvillas numuriņiem, nelauzot galvu par braukšanu uz mājām.

 

JA VĒLATIES ATPŪSTIES AKTĪVI, SPORTA CENTRS IR TAS, KAS NEPIECIEŠAMS

Vairāku veidu treniņi gan grupās, gan individuāli, trenažieru zāle, kurā atrodas modernākie trenažieri, zinoši treneri, patīkamas telpas, kā arī dažādas rehabilitācijas procedūras, piemēram, teipošana – to visu piedāvā sporta centrs, kas atrodams Baltvillā. Šis sporta centrs tieši šo iemeslu dēļ paliek arvien populārāks – tas apkopo lielisku atmosfēru ar visu nepieciešamo kvalitatīvam treniņam. Tādēļ, ja gribat kvalitatīvus treniņu apstākļus, Baltvillas sporta centrs spēs sniegt nepieciešamo.

 

Baltvillā iespējams gan produktīvi strādāt, gan atpūsties – izmēģiniet šīs viesnīcas dāvātas iespējas iespējas jau tūlīt!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *