Lielisks sporta klubs Teikā- Veselības Fabrika

Ja Tu esi apņēmies padarīt labāku savu pašreizējo fizisko formu, tādā gadījumā Tev noderēs kvalitatīvs sporta klubs, kāds ir arī Veselības Fabrika. Veselības Fabrika ir tāds sporta klubs Teikā, kurā tiks piedāvātas nodarbības cilvēkiem ar visādu ķermeņa sagatavotību, kā arī trenažieru zāle, tiem, kuri vēlas indivuālas nodarbības ar treneri.

IEGŪT FIZISKO FORMU ĻAUS PLAŠA TRENAŽIERU ZĀLE

Veselības Fabrika ir ļoti zināms sporta klubs Teikā, kurš var nodrošināt augstas klases paklapojumus un plašas telpas. Sporta klubs ir aprīkots ar mūsdienīgu aprīkojumu, tāpēc trenažieru zāle apmierinās pat kaprīzākos sportotājus. Trenažieru zāle būs piemērota tiem klientiem, kuri gribēs izpildīt personīgi sastādītu programmu ar savu treneri. Ņemot vērā, ka trenažieru zāle ir liela, nākot uz sporta klubu Veselības Fabrika, te Tu spēsi būt pārliecināts, ka tajā Tev būs pieejama vieta.

SPORTA KLUBA ABONAMENTS VAJADZĪGS KATRAM, KAS PLĀNO SĀKT TRENĒTIES

Gadījumā, ja nolemsi trenēties konstanti, tad Tev būs vajadzīgs sporta kluba abonaments – Veselības fabika piedāvās tādu parocīgi iegādāties un pagarināt. Ikvienam ir pieejams gan iepazīšanās sporta kluba abonaments četrām reizēm, gan sporta kluba abonaments 8, 16 un 32. Pie tam, ja Tu plāno, ka sporta klubs Teikā tiks jāapmeklē bieži – Tev ir piemērots mēneša sporta kluba abonaments. Izvēloties treniņus, ielāgo, ka uz dažām no tām ir nepieciešams speciāls sporta kluba abonaments.

SPORTA KLUBS ĒRTĀ LOKĀCIJĀ

Sporta klubs Veselības Fabrika ir viegli pieejams tiem cilvēkiem, kas dzīvo Rīgas labajā krastā, jo sporta klubs Teikā atrodas pa vidu visiem Rīgas labā krasta mikrorajoniem. Gluži tāpat sporta klubs Teikā Veselības Fabrika būs pa ceļam katram, kurš dzīvo Vidzemē, bet pa dienu ir Rīgā. Ikvienam interesentam trenežieru zāle ir atvērta pat agri rīta pusē – treniņam pirms darba dienas sākšanas.

NOSKAIDRO VAIRĀK PAR TO, KO PIEDĀVĀ VESELĪBAS FABRIKA

Veselības Fabrika būs īstā spotošanas vieta, kur doties gan nepieredzējušiem sportotājiem, gan tiem cilvēkiem, kuri plāno uzturēt jau esošo fizisko formu. Pieredzējuši treneri nodrošina, ka Veselības Fabrika varēs sniegt ļoti plašu pakalpojumu klāstu – Veselības Fabrika piedāvās visādas aktivitātes sievietēm, kā arī aktīvus spēka treniņus kungiem. Ja gribēsi plašāk uzzināt, tieši kādas nodarbības piedāvā sporta klubs – ienāc mājaslapā www.vfabrika.lv!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *