LTAB.lv- izdevīgākie OCTA polises piedāvājumi

lētas octasKatras automašīnas īpašniekam nozīmīga ir auto apdrošināšana. Auto apdrošināšana pasargā no neparedzētiem finansiāliem zaudējumiem gadījumā, ja esi nokļuvis ceļu satiksmes negadījumā vai izraisījis to. Pastāv dažādi apdrošināšanas veidi – Octas ir obligāta prasība, bet Kasko ir brīvprātīgā auto apdrošināšana.

Viens no variantiem, kur atrodama informācija par apdrošināšanu, ir Latvijas transportlīdzekļu apdrošināšanas biroja mājaslapā ltab.lv. Lai arī ltab.lv Kasko apdrošināšanas iespējas nav iespējams salīdzināt , tomēr tur publicēti dažādi statistikas dati un noderīgi padomi ikvienam autovadītājam.

LTAB ir apvienojušies tie apdrošinātāji, kuriem ir tiesības veikt sauszemes transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības obligāto apdrošināšanu Latvijā, tādejādi būs vieglāk salīdzināt un atrast, kura ir lētākā OCTA polise.

KURA IR LABĀKĀ OCTA POLISE? UZZINI TO LTAB IZVEIDOTAJĀ MEKLĒTĀJĀ

LTAB- izdevīgs variants, kā saprast, kura OCTA ir piemērotākā Tavam auto. Ņemot vērā, ka šis birojs apkopojis datus par visiem apdrošinātājiem, sev interesējošo informāciju iegūsi īpaši ērtā veidā – atliek vien ievadīt prasītos datus meklētājā, lai pēc mirkļa jau saņemtu būtisko informāciju par to, kurš apdrošinātājs sniedz labāko OCTA polisi.

LTAB piedāvā vēl vairākus pakalpojumus tiem, kuriem aktuāla auto apdrošināšana. Tik pat svarīgi kā zināt, kur iegādāties lētas octas, ir pārliecināties, kādi ir OCTA līgumu veidi, kas ir Zaļā karte, kā arī citu nozīmīgu informāciju, kas aktuāla visiem, kuriem jāiegādājas OCTA polise. Mājaslapa ltab.lv Kasko un Octas palīdzēs noformēt vēl vienkāršāk!

LTAB apkopojis datus, kas ļaus, piemēram, iegūt informāciju par apdrošināšanas līgumiem vai iepazīties ar polišu sērijām. Tāpat saņemama informācija par to, kas atlīdzina OCTA, kā arī apdrošināšanas limitus.

Mājaslapā iespējams iepazīties arī ar Bonus-Malus un Zaļās kartes sistēmām, kā arī saskaņotā ziņojuma pareizu sastādīšanu un, protams, arī apdrošinātājiem, pie kuriem iegādājama Octa polise.

Octas pieejamas pie dažādiem apdrošinātājiem, tādēļ ērtībām LTAB mājaslapā pieejama atbildīgā apdrošinātāja meklēšanas iespēja un sūdzību pieteikšana.

MOBILĀ APLIKĀCIJA AUTOVADĪTĀJU ĒRTĪBĀM

Klientu ērtībām izveidota visām mobilajām ierīcēm draudzīgā mobilā aplikācija, kas ļauj uzzināt ne vien to, kur pieejamas lētas Octas, bet sekot līdzi arī citai aktuālai informācijai, piemēram, par Bonus-Malus klasi. Tāpat, izmantojot šo aplikāciju iespējams apdrošinātājam nosūtīt informāciju par ceļu satiksmes negadījumu. Lai nepalaistu garām brīdi, kad jāatjauno sava Octa polise, iespējams pieteikties atgādinājumam par tās derīguma termiņa beigu tuvošanos.

Šobrīd ar aplikācijas palīdzību var noteikt, kur nopērkamas lētas Octas, kā arī uzzināt jaunumus, kas skar Octas. Ar laiku šo pakalpojumu iecerēts papildināt.

Ar ltab.lv Kasko un Octas pieejamas vēl izdevīgāk! Šobrīd bez automašīnas apdrošināšanas neiztikt, tāpēc ltab.lv Kasko un Octas palīdzēs atrast pēc iespējas vienkāršāk.

Ltab.lv – lētas Octas ikvienam. Ieskaties un izvēlies!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *