NO BĀRA KRĒSLA LĪDZ PAT SALIEKAMAI SKATUVEI – TEICAMS SVĒTKU APRĪKOJUMS NO „AKURĀTS”

nojumes īreRīkojot jebkura veida svinības telpās vai arī ārā, tradicionāli būtiska ir galdu un solu noma, lai sasēdinātu apmeklētājus un servētu ēdienu vai izkārtotu attiecīgos materiālus. Līdzīgi nepieciešama ikvienā sezonā kļūst arī kvalitatīvas nojumes īre, kas ļaus patverties no dažādām laikapstākļu kaprīzēm. Atzīstamas kvalitātes svētku aprīkojumu un klientu apkalpošanu jau dekādes ilgumā visur valstī piedāvā SIA “Akurāts”.

Neatkarīgi , vai meklēta tiek krēslu noma, saliekama skatuve vai telts noma, „Akurāts” vērienīgajā pakalpojumu piedāvājumā aplūkojams visu tipu inventārs . Kad jārīko svētki ar sēdēšanu pie galda un maltīti, ērts variants būs galdu un solu noma ar transportēšanu un montāžu. Viens priedes galds būs piemērots astoņiem apmeklētājiem, pa četriem vienā galda pusē. Galdu un solu noma sniedz iespēju montāžu paveikt klientiem , gan darbu var padarīt „Akurāts” komanda.

Ciemiņu labsajūtai lieti noderēs pasākumu krēslu noma. Piedāvājumā ir dažādu tipu sēdekļi, kas veiksmīgi iekļausies jebkurā notikumā, sākot ar parastiem krēsliem izlaidumam vidusskolas sporta hallē līdz pat bāra krēsliem saviesīgai ballītei. Krēslu noma ir arī pateicīgs paņēmiens, kā ietaupīt resursus apstākļos, kad vajadzīgas sēdvietas tikai neikdienišķiem pasākumiem, piemēram, lielām sanākšanas reizēm dzīvoklī. Attiecīgi sēdekļi nav jāpērk veikalā un pēc tam nav jādomā, kur speciāli pirktos krēslus turēt.

Tāpat „Akurāts” telts noma nodrošina opciju nomāt teltis un nojumes dažādiem notikumiem. Vērienīgajā izvēlē atrodamas atšķirīgu izmēru un formātu teltis un nojumes, ko var iznomāt gan vienas pašas, gan kopā ar papildu inventāru, atkarībā, kādiem nolūkiem nojumes īre iecerēta. Iespējams pasūtīt teltis ar sienām, krēsliem un citu atribūtiku. Vienlaikus nojumes īre, atvešana un uzstādīšana pieejama interesentiem visur Latvijā, tāpat Lietuvā un Igaunijā.

Saliekama skatuve no „Akurāts” noderēs, lai priekšnesumus sniegtu mūziķu grupa vai deju kolektīvi. Tā kā saliekama skatuve būvēta no atsevišķiem, kombinējamiem moduļiem, kurus var dažādi sakombinēt, var iegūt vairāku formu skatuves. Lai paslēptu metāla konstrukcijas, visriņķī tiek pielikts elegants melnas drēbes aizkars. Papildus kāju adaptēšanas funkcija ļauj uzstādīšanu arī mazāk līdzenās vietās. Skatuves transportēšanu, ierīkošanu un nojaukšanu īsteno firma „Akurāts”.

Ja vajadzīga nebūs saliekama skatuve vai telts noma, Akurats.lv apskatāms arī cits inventārs svinībām plašākajā  klāstā, tostarp bāra letes, klubkrēsli un gaismas galdi. Attiecīgi firmas darbinieku individuālā pieeja, pieredzes pilnais serviss un piemērotie risinājumi sniegs kvalitatīvu un pārliecinošu iekārtojumu neaizmirstamiem svētkiem. Organizējiet un aizvadiet savu pašu veiksmīgāko dienu ar „Akurāts”!

Uzzini vairāk šeit!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *