NOJUMES UN PIEPŪŠAMIE DĪVĀNI BALLĪTEI

Teltis pasākumiem lieti palīdzēs pasargāties no nepatīkamiem laikapstākļiem, teiksim, lietu vai vēju. Bet — kur teltis pasākumiem tiek piedāvātas? Kad Tev radies šāds jautājums, dodies uz Akurats.lv  

Te atradīsi gan kvadratūrā mazas nojumes mājīgai pasēdēšanai draugu kompānijā, gan teltis pasākumiem ar platību virs 1500 m2. Tādējādi sev piemērotas teltis pasākumiem šeit spēsi iznomāt būtībā vienmēr, neraugoties uz to, kādu pasākumu un ar cik daudz ciemiņiem esi ieplānojis.

 

 

Būtisks ir jautājums par to, kādas darbības jāveic, kad vajadzīga nojumes noma. Ērtākais no variantiem ir apmeklēt mājaslapu www.akurats.lv, kur iespējams pasūtīt nojumi un visu pārējo nepieciešamo. Bet Tev jārēķinās — nojumes noma interesē ne Tevi vienu, tādēļ pakalpojumam piesakies vairākas nedēļas  iepriekš, ideālajā gadījumā — aptuveni divus mēnešus pirms svētkiem. Turklāt, kas nav mazsvarīgi — Akurats.lv piedāvā telts nogādāšanu ikvienā Latvijas, Lietuvas un Igaunijas teritorijā, kā arī nodrošina telts montāžu un demontāžu. Tādēļ, kad meklēta tiek nojumes noma, neaizmirsti, ka Akurats.lv Tev noteikti spēs palīdzēt!

Vairāk uzzini- http://akurats.com/lv/aprikojums/piepusamie-divani/

UZŅĒMUMA PIEDĀVĀJUMĀ ARĪ STĀVGALDU NOMA

Kas ir stāvgaldu noma, un kādos pasākumos šis galdu veids ir atbilstošākais? Šis galdu variants nav paredzēts, lai pie tiem sēdētu, bet gan — lai kaut ko novietotu, pārsvarā uzkodu plates un dzērienu glāzes. Stāvgaldu noma piedāvā galdus pelēkā metālā tonī. Galdu virsma ir apaļa, ar 85 cm diametru, tādēļ tie neaizņem pārāk daudz vietas, bet uz tiem iespējams uzlikt pietiekoši daudz uzkodu un dzērienu. Kad esi sapratis, ka nepieciešama stāvgaldu noma, dodies uz Alkurats.lv mājaslapu!

 

AR KO NODARBOJAS UZŅĒMUMS AKURATS.LV?

Akurats.lv nu jau vairāk nekā 10 gadus darbojas telšu , kā arī to aksesuāru iznomāšanā. Akurats.lv piedāvā izīrēt vairākus nojumju variantus — sākot ar deviņu un beidzot ar 1500 m2 platību. Turklāt katru no teltīm iespējams pielāgot konkrētām vajadzībām, ieliekot tajā grīdu, pievienojot sienas, apgaismojot un apsildot to utt. Par to, cik augstvērtīgi strādā Akurats.lv, runā tas, ka šī uzņēmuma pakalpojumus izvēlas šādi pasākumi — Dziesmusvētki, Dance Summit, Rīgas Svētki un citi. Tas arī ir iemesls, kādēļ Akurats.lv sniegtās iespējas atzinīgi vērtē tik liels skaits cilvēku.

 

Ja vēlies organizēt pasākumu ārpus iekštelpām, un līdz ar to vajadzīga telts noma, ienāc www.akurats.lv!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *