Ondo.lv nebanku kredītdevējs

imagesOndo.lv ir nebanku kredītdevējs, kas darbojas Latvijas Republikā. Uzņēmums piedāvā īstermiņa aizdevumus 10 minūšu laikā. Aizdevumi tiek izsniegti bez galvotāja, ķīlas vai izziņas no darba vietas. Uzņēmums ir Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas biedrs. Uzņēmums cenšas nodrošināt labāko, iespējamo, servisu saviem klientiem. Vairāku veidu aizdevumu apmaksa, atgādinājumi par aizdevuma termiņa beigām, klientu palīdzības līnija, elektroniski pieejami rēķini un līgumi. Uzņēmuma darba laiks ir katru dienu no 7:00 līdz 23:00. uzņēmums piedāvā arī iespēju izmantot pilnu pakalpojumu klāstu no jūsu mobilā telefona.

Uzņēmums rīko dažādas akcijas, konkursus. Šī gada februāri risinājās konkurss par iespēju jaunajiem klientiem laimēt portatīvo datoru. Kā arī sākās  prognožu spēle ar iespēju laimēt viedtālruni. Šī prognožu spēle vel turpinās, tāpēc jums ir iespēja laimēt balvas.

Aizdevuma saņemšanai, jums jāreģistrējas uzņēmuma mājas lapā. Tas jādara tikai vienreiz. Personas, kas var saņemt aizdevumu no šī uzņēmuma ir vecumā no 20 līdz 75 gadiem, ir Latvijas iedzīvotāji un nav kavētu maksājumu vai pārkāptas parādsaistības ar šo vai citiem, līdzīgiem, uzņēmumiem. Lai apstiprinātu savu bankas kontu, jums ir jāveic, vienreizējs, maksājums par 0,01 eiro no sava bankas konta.

Aizdevumu ir iespējams pieteikt arī no Narvesen tirdzniecības vietām. Šeit jums ir jāaizpilda pieteikuma anketa un pavisam drīz nauda būs jūsu kontā.

Pirmais aizdevums ir pieejams bez komisijas maksas. Pirmajā reizē varat saņemt summu no 50 līdz 300 eiro uz termiņu no 10 līdz 30 dienām. Atkārtoti aizdevumi ir pieejami no 50 līdz 425 eiro uz tādu pašu atmaksas termiņu amplitūdu. Atkārtotam aizdevumam komisijas maksa ir atkarīga no aizdevuma summas un termiņa, tā ir no 2,30 eiro līdz pat 20,61 eiro. jāatceras, ka pēc sekmīgi atmaksāta pirmā aizdevuma, otro, par lielāku summu, jūs varēsiet saņemt pēc 7 dienām. Vienlaicīgi, jums var būt tikai viens aizdevums no šī uzņēmuma, bet ir iespēja paņemt papildus summu pie esošā aizdevuma.

Aizdevuma atmaksa ir ļoti vienkārša. Attiecīgā aizdevuma termiņa ietvaros, jums jāveic pārskaitījums par attiecīgu summu uz uzņēmuma kontu. tāpat ir iespējams veikt apmaksu jebkurā Latvijas Pasta nodaļā, jebkurā Latvijas banku filiālē, jebkurā Narvesen veikalā, šādos gadījumos jums būs jāuzrāda pa pastu saņemto Ondo.lv rēķinu. Termiņa ietvaros, jums ir iespēja veikt aizdevuma atmaksu pa daļām. Šādi jūs varat segt aizdevumu pakāpeniski, ja nevarat veikt pilnīgu apmaksu termiņa pēdējā dienā, jūs varat pagarināt tā atmaksu. Ja esat veicis pakāpenisku apmaksu un palikusi kāda daļa nesegta, tad pagarināšanas maksa samazināsies, pielīdzinoties atlikušās summas apjomam. Atmaksu ir iespējams pagarināt uz 7, 14 vai 30 dienām.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *