PLAŠĀKAIS PIEDĀVĀJUMS UN LIELISKS SERVISS 10 GADU GAITĀ PIE „AKURĀTS”

telts nomaJa svinību organizēšanas procesā obligāta ir galdu un solu noma, nojumes īre vai izolētas telts noma, būtiski izraudzīties tikai teicamas kvalitātes svētku ekipējumu, lai plānotais īstenotos nevainojami. It visu vajadzīgo slavenību, ciemiņu un rīkotāju ērtībām nodrošina svinību serviss „Akurāts”, gādājot par ne tikai plašu izvēli, bet arī praktisku atvešanu, ierīkošanu un demontāžu vēlamajā brīdī un atrašanās vietā.

Viegls un parocīgs risinājums, lai svētku apmeklētājiem nebūtu jāpaliek stāvot, ir galdu un solu noma. „Akurāts” piedāvātā galdu un solu noma teicami noderēs gan privātās viesībās, gan gadatirgos un citos pasākumos. Turklāt šādu galdu un solu uzstādīšana un nojaukšana ir samērā nesarežģīti un ātri īstenojama .

Viesu labsajūtai noderēs pasākumu krēslu noma. Pakalpojumu klāstā ir vairāku veidu sēdekļi, kas veiksmīgi iekļausies ikvienā sanākšanas reizē, no vienkāršiem krēsliem izlaidumam sporta zālē un beidzot ar bāra sēdvietām saviesīgai kokteiļballītei. Krēslu noma ir arī teicams risinājums, kādā taupīt līdzekļus reizēs, kad vajadzīgas sēdvietas tikai neikdienišķiem pasākumiem, piemēram, apjomīgām sanākšanas reizēm pagalmā. .

Telts noma un nojumes īre ir lielisks risinājums, lai, plānojot pasākumu zem klajas debess, tas izdotos arī nelabvēlīgu laikapstākļu situācijās. Pastāv iespēja izraudzīties starp teju duča atšķirīgu apmēru teltīm visa veida svētku nolūkiem. Teltis iespējams iznomāt gan ar plastmasas vai koka grīdu, kā arī bez . „Akurāts” telts noma tiek nereti izmantota gadatirgos, pilsētas svētkos, tādos notikumos kā Dziesmu un deju svētki un citviet. Papildus nojumes būs noderīgas uzglabāšanai un citām funkcijām.

Saliekama skatuve no „Akurāts” noderēs, lai uz tās priekšnesumus sniegtu muzikantu grupas vai deju grupas. Tā kā saliekama skatuve veidota no individuāliem, savienojamiem podestiem, kurus iespējams dažādi sakombinēt, var iegūt visdažādāko veidu skatuvi. Lai paslēptu smagās konstrukcijas, tiek pielikts glīts melnas drēbes priekškars. Tāpat kāju regulēšanas opcija atļauj uzstādīšanu arī nelīdzenās vietās.

Ja aktuāla nav saliekama skatuve vai telts noma, Akurats.lv apskatāms arī cits inventārs svētkiem plašā  izvēlē, tajā skaitā bāra letes, klubkrēsli un garderobes. Tāpat uzņēmuma ekspertu individuālā pieeja, pieredzes pilnais atbalsts un atbilstošie varianti gādās par kvalitatīvu un drošu vidi brīnišķīgiem pasākumiem. Organizējiet un realizējiet savu pašu skaistāko pasākumu kopā ar „Akurāts”!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *