Risinājums paredzētu tēriņu gadījumā

Patēriņa kredīti

Ātros kredītus kleinti parasti izraugās brīžos, kad finansiāla palīdzība vajadzīga pēkšņi, nespējot gaidīt kamēr aizdevumu reģistrāciju izvērtēs citi kredītdevēji. Savukārt parasto patēriņa aizdevumu noformēšanas sistēma prasa mazliet vairāk laika, tomēr šie aizdevumi ir izdevīgāki. Kas ir patēriņa kredīts? Patēriņa kredīts ir piemērots risinājums, kad plānojat vērienīgāku pirkumu, piemēram, gribat nopirkt jaunu datoru. Patēriņa kredīts mēdz būt izdevīgāks, kā ātrie kredītu veidi, piedāvājot ne tik augstus aizdevuma procentus, tomēr, pārsvarā gadījumu, tas atkarīgs no kredītdevēja.

Noteikta apjoma naudas kredīts konkrēta pirkuma noformēšanai jeb patēriņa kredīts ir laba izeja, ja plānojat veikt lielāku pirkumu. Lai iegādātos plānoto vienmēr ir divas iespējas – sakrāt vai noformēt kredītu. Iekrāšana parasti ir pārāk ilglaicīga, un mirklī, kad visbeidzot būs izdevies iekrāt nepieciešamo naudas apjomu, ne vienmēr spējam nodrošināt, ka kārotais pirkums mūs vēl joprojām gaidīs. Tādēļ vairums no mums izvēlas otru iespēju – negaidīt un uzreiz iegādāties nepieciešamo pirkumu, aizņemoties nepieciešamo summu pie kāda no aizdevējiem. Šim variantam jau ilgstoši tirgū tiek piedāvāti patēriņa kredīti internetā.

Ne ikreiz ātrie kredīti Latvijā ir saķotnējā alternatīva finanšu grūtībās, to vietā ir iespējams izvēlēties arī banku un citu aizdevēju piedāvātos risinājumus. Patēriņa kredīti iespējams, nevarēs tikt noslēgti dažās minūtes, bet būs pārdomātāki, pielāgotāki un izdevīgāki. Turklāt, patēriņa aizdevuma gadījumā, atšķirīgi no ātrajiem kredītiem, tiek piedāvatas daudz apjomīgākas aizdevuma summas, kas ir īpaši nozīmīgi, ja nepieciešams liels pirkums. Tāpat šim naudas aizdevuma risinājumam ir iespējami daudz garāki atmaksas termiņi, piedāvājot kredīta atdošanu pat 5 gadu garumā, ko nevar nodrošināt pat izdevīgākie ātrie kredīti.

Vairāku kredītdevēju programmās tiek piedāvāts gan patēriņa kredīts privātpersonām, gan uzņēmumiem, turklāt citos gadījumos, ja spēsiet uzrādīt regulārus ienākumus, iespējami arī patēriņa kredīti ar sliktu kredītvēsturi. Grūtāk iespējami ir paterina krediti bez darba vietas, jo cita veida ienākuma avoti var būt nestabili, un nespēj garantēt, ka segsiet kredītmaksājumus noteiktajā laikā. Šajās situācijās būtiska loma ir tam, kā, ņemot vērā visus faktorus, Jūsu maksātspēju izvērtē patēriņa kredīta kalkulators, kas aprēķina gan Jūsu ienākumu plūsmu, gan kredītsaistības.