SAŅEM TIKAI LABĀKO DĀVANU!

Svētkiem nav jābūt vienīgajam laikam, kad dāvinam dāvanas. Lai ikdienu padarītu krāsainu, nenāks par ļaunu kaut nieciņu uzdāvināt labākajam draugam, mīļotajai vai mammai. Šādi negaidīti pārsteigumi spēs iepriecināt ikvienu! Iepriecini arī Tu sev tuvos cilvēkus! DāvanuServiss.lv palīdzēs to izdarīt!

Ja Tev steidzami vajadzīga dāvana, tev par to nav jāuztraucas. Lai atrastu labāko dāvanu, tev pat nav jāiziet no mājām! Bez tam, arvien populārākas kļūst tieši dāvanu kartes. DāvanuServiss.lv pieejamas vairāk kā 800 dažādu dāvanu, tā ir ļoti plaša dāvanu izvēle, lai ikviens varētu atrast to, ko vēlas. Turklāt, dāvanu karte ir derīga 1 gadu, tas nozīmē, ka tā obligāti nav jāizlieto uzreiz pēc saņemšanas. Viena gada laikā dāvanu kartes saņēmējam jāizvēlas jebkura dāvana no mājas lapā esošā dāvanu klāsta, saņemtās dāvanu kartes vērtībā. Tāpat kā dāvanu karte, arī dāvanu komplekts būs laba dāvana vecākiem vai otrai pusītei. Piedāvājumā arī dažādas kāzu dāvanas!

 

DāvanuServiss.lv piedāvā plašu klāstu ar daudzveidīgām dāvanām. Šobrīd DāvanuServiss.lv vari apskatīt 900 dažādas dāvanas. Kā piemēram, mierīgs, bet noteikti arī interesants būs lidojums ar gaisa balonu. Tā var būt jauka izklaide divatā, kuras laikā būs iespēja aplūkot iemīļotas vietas un skatus no cita skatu punkta.brauciens ar Ferrari pa Rīgas ielām. Tas būs galvu reibinošs un neaizmirstams izbrauciens, jo katru dienu šāda izdevība nerodas. Turklāt, jau sākusies vietu rezervācija šādam braucienam. Pasteidzies un rezervē braucienu sev vai draugiem!

 

Izvēlies DāvanuServiss.lv. Iegādājies dāvanu un Tu nenožēlosi par savu izvēli, jo tikai pie DāvanuServiss.lv Tu atradīsi gandrīz 1000 dāvanas vienuviet! Oriģinālas, mīļas, ekskluzīvas, romantiskas, aktīvas – tādas ir dāvanas no DāvanuServiss.lv!

 

Ja Tev, kā dāvanas pircējam vai tās saņēmējam radīsies neskaidrības par dāvanu vai tās izmantošanas iespējām, droši sazinies ar DāvanuServiss.lv komandu, rakstot e-pastu uz info@davanuserviss.lv vai zvanot pa tālruni 26699899. Taču, ja vēlies uzzināt interesējošo informāciju klātienē, nāc uz DāvanuServiss.lv saliņu T/C Rīga Plaza! DāvanuServiss.lv – labas dāvanas vienuviet!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *