SEMINĀRI, SPA DIVIEM VAI RESTORĀNS – VISS IR AUGSTĀ KVALITĀTĒ

Tik vien 15 kilometrus no Rīgas centra atrodas viesnīca Baltvilla, kā sortimentā ir ne vien augstas klases viesnīca, bet arī augsti novērtēts restorāns, konferenču zāle un SPA piedāvājumi. Viesnīca var piedāvāt arī romantikas pilnu atpūšanos pāriem, jo te ir gan romantiski numuri, kuros aizvadīt laiku divvientulībā, gan spa procedūras diviem.

SPA PIEDĀVĀJUMI UZMUNDRINĀS IKVIENU

Viesnīca Baltvilla piedāvā visdažādākā izmēra numuriņus, kas it visi ir komfortabli un plaši. Tad, ja šobrīd esat ieradies uz SPA procedūrām, viesnīca piedāvā pamata numurus, kas ir aptuveni 20 kvm plaši un glīti iekārtoti. Bet, ja viesnīca ir plānota kā romantiskas nedēļas nogales daļa, Jums būs iespēja paņemt arī luksuss klases numuriņus. Viesnīca būs tāpat arī pretīmnākoša cilvēkiem ar pārvietošanās traucējumiem, jo tiek piedāvāti arī numuri viesiem, kuri pārvietojas ratiņkrēslos. Viesnīca ir pretīmnākoša tāpat arī Jūsu mājas mīluļiem – ierodoties uz SPA procedūrām, savu mājas mīluli varat ņemt arī līdz uz numuru, jāpiebilst vien, ka par papildus samaksu.

 

SPA DIVIEM SNIEDZ ROMANTISKU DZIRKSTI JŪSU ROMANTIKAI

Lai būtu iespējams sekmīgi strādāt ikdienas steigā, ir svarīgi saglabāt harmoniju – to palīdzēs atslābinoši SPA rituāli. Individuālas SPA procedūras un SPA diviem ļaus Jums iegūt vajadzīgo iedvesmas lādiņu turpmākiem darbiem. Jūsu priekam te būs pieejami vairāk nekā 20 speciāli SPA rituāli dāmām, kungiem un SPA diviem. Pēc SPA viesnīca Baltvilla dos iespēju nobaudīt vienreizēju maltīti, jo viesnīcā ir arī restorāns tikai dažu metru no ezera.

 

RESTORĀNS AR GLEZNAINU SKATU UZ EZERU

Pēc SPA diviem, nepieciešams arī labs restorāns, kur ieturēt gardu maltīti. Baltvilla viesnīcā pieejams tāpat arī restorāns, kurā vienmēr pieejamas maltītes no pilnīgi svaigiem pārtikas produktiem un nobaudāms neatkārtojams skats uz ezeru. Restorāns spēj piedāvāt gardus Vidusjūras reģiona ēdienus tepat galvaspilsētas pievārtē, tāpēc, ka šis konkrētais restorāns savu darbu veic šefpavāra, kas audzs Sicīlijā, uzraudzībā. Baltvilla restorāns ir patīkama vieta, kur ieturēt vakariņas kopā ar otru pusīti, radiem vai draugu pulku!

 

ŠEIT BŪS ARĪ MŪSDIENĪGA KONFERENČU ZĀLE

Viesnīca Baltvilla piedāvājumā ir arī konferenču zāle, kas ir lieliska vieta, kur saorganizēt gan lokāla, gan Baltijas mēroga konferences, jo Baltvilla izvietota pie VIA Baltika maģistrāles. Lai varētu sarīkot svarīgus pasākumus, klientu ērtībām ir ne tik vien konferenču zāle, bet bonusāpapildu stāvvieta mašīnām. Bez tam viesnīcā ir atrodama ne vien viena konferenču zāle, bet pat pilnīgi trīs atšķirīgu gabarītu zāles.