Svētkos dāvināt var arī visdažādākās pieredzes!

escape roomIzlaidumi, autovadītāja apliecības iegūšana, iestāšanās jaunā darbavietā vai vienkārši vārda diena. Īsāk sakot, tik daudz dienu, kad padarīt kādu no draugiem vai ģimenes locekļiem vēl laimīgāku ar kādu brīnišķīgu apsveikumu. Ko darīt, ja aptrūkstas ideju? Atbilde nav tālu jāmeklē – dāvanu kartes. It īpaši, jo dāvanu kartes mūsdienās ir iespējams iegādāties ne tikai, ierodoties klātienē, bet arī internetā. Padarot ideju atrašanu vēl atvieglotāku, ir pieejama konkrēta interneta adrese, kur tās apkopotas. Jūsu sapratnei par to, cik dažādas dāvanu kartes pastāv, zemāk ir aprakstīti trīs diezgan dažādi piemēri – dekupāžas kursi, Escape Room un tetovēšana. Turpiniet lasīt zemāk un iespējams drīz arī Jūsu draugu ķermeni rotās pārdomāts tetovējums!

INTELEKTUĀLI UZDEVUMI 2 – 4 CILVĒKU GRUPAI

                Atceraties tādu filmu “Zāģis”? Viena no šausmu filmām, kur ieslodzītajiem ar prāta spējām jāmēģina izkļūt no biedējošas istabas. Escape Room ir vieta, kur ar draugiem var iejusties tamlīdzīgās – bailīgās un interesantās vidēs. Escape Room vienlaikus var uzņemt 4 cilvēku grupu, kurai būs jāmeklē norādes un jāpilda uzdevumi, lai izkļūtu no slepenās istabas. Ja Jūsu draugi dievina jautri pavadīt laiku, Escape Room būs ideāla dāvana viņiem!

VARBŪT IR PIENĀCIS LAIKS IZROTĀT SAVU ĀDU?

                Tetovējums – vienam neatņemama sastāvdaļa, citam kas neidomājams. Jebkurā gadījumā tetovējums ir skaistuma dāvana kā sievietēm, tā vīriešiem. Pirms tetovēšana tiek dāvināta draugam vai paziņai, ir vērts atcerēties, ka:

Lai arī tetovēšana ir iespējama arī mājas apstākļos, tomēr tetovējums izdosies augstākas kvalitātes tieši oficiālā iestādē, kur tetovēšana ir profesionāla nodarbe nevis brīvā laika aizpildīšana. Turklāt tetovēšana salonā būs uzticamāka, jo tur jebkurš tetovējums tiek radīts, pielietojot perfekti tīrus instrumentus un vienreizlietojamus materiālus, līdzīgi kā pie zobārsta.

Tetovēšana ir atļauta tikai pilngadīgām personām, vai arī jauniešiem, kas sanieguši 16 gadu briedumu un tetovējums tiek akceptēts arī no vecāku puses. Tetovēšana jaunākām personām ir nelikumīga.

Lai tetovēšana būtu pozitīvs pārsteigums, ir vēlams painteresēties, vai tetovējums ir tas, ko cilvēks kāro.

Tetovēšana būs to vērta, ja tetovējums atspoguļos kādas jubilāra vērtības. Iespējams, variet viņam vai viņai papildus ieteikt kādu labu ideju, lai tetovējums patiktu visu mūžu?

LIETDERĪGA DARBOŠANĀS AR KREATIVITĀTES PIELIETOJUMU

                Ja Jums ir nepieciešamība sagādāt dāvanu kādam jaunietiem un tetovēšana nav tas, ko meklājat, varbūt kādi noderīgi kursi būs tieši laikā! Kā viens variants gan skaistuma mīlētājiem ir dekupāžas kursi. Dekupāžas kursi Rīgā ieliks stabilus pamatus, kā simpātiski apgleznot stikla, koka un keramikas priekšmetus, izmantojot vairākus materiālus. Uzdāviniet šo iespēju, piemēram, Jūsu meitai un, kad būs izieti dekupāžas kursi, viņai vienmēr būs ar ko aizrauties, atrodoties mājās.

IK DIENU ĪPAŠI PIEDĀVĀJUMI UN JAUTRAS IDEJAS!

                Jau kopš 2007. gada uzņēmums Dāvanuserviss.lv piemeklē un piedāvā Jums plaša spektra dāvanu kartes, tajā skaitā arī dekupāžas kursi, ilgi kārotais tetovējums un lieliski pavadīts laiks iekš Escape Room! Apmeklējiet www.davanuserviss.lv un piepildiet Jūsu draugu sapņus jau ar tuvāko jubileju! Viņi būs pateicīgi Jums!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *