SVINI DZĪVI KOPĀ AR DĀVANUSERVISS.LV !

dāvanu karte - davanuserviss.lvVēlies iegādāties pārsteidzošu dāvanu draugam, radiniekam vai kolēģim? Kā būtu ar neaizmirstamas dāvanas izvēli – piemēram, emocijām bagātu piedzīvojumu?

DāvanuServiss.lv ir īsts oriģinālo dāvanu eksperts, jo piedāvā piedzīvojumu dāvanu idejas visām gaumēm un visiem dzīves gadījumiem.
Dažādu veidu sporta izbraucieni iecienīti bijuši vienmēr, taču agrāk nebija tik vienkārši nopirkt un uzdāvināt tos kā dāvanu. Tagad šādu iespēju – brauciens ar sniega motociklu – piedāvā DāvanuServiss.lv! Uzdāvini iespēju izmēģināt aizraujošu braucienu pie sniega motocikla stūres kādam, kuram tuvs azarts – viņš to pilnīgi noteikti novērtēs!
Vēl viena iespēja, kā gūt aizraujošas izjūtas – brauciens ar bobsleju! Laižoties lejā pa līkumoto Siguldas bobsleja un kamaniņu trasi, ikviens varēs izbaudīt šī olimpiskā sporta veida patieso burvību! Brauciens notiek kopā ar instruktoru, kurš parūpēsies par drošību un aktivitātes kvalitāti, izbraucot sarežģītās trases virāžas. Jāpiebilst, ka bobā kopā ir paredzētas 3 vietas, tāpēc tā būs lieliska izklaide draugu lokā!
Vēl viena ziemai raksturīga izklaide ir izbrauciens ar kamanām. Lai visiem brauciena laikā būtu silti, ir pieejami pončo, pižiki, segas un silti cimdi. Īsti ziemīgas sajūtas dos tējas vai karstvīna un piparkūku baudīšana meža pļavā. Tīrais un spirgtais ziemas gaiss, ziemotā ainava dos spēkus un lieliskas emocijas līdz pirmajai pavasara saulei.
Interneta veikalā DāvanuServiss.lv atradīsi oriģinālas idejas dāvanām, kas nepieciešamas dažādos svētkos. Piemēram, ielūkojies mājaslapas sadaļā – dzimšanas dienas dāvanas – un tev vairs nebūs jālauza galva, kā pārsteigt gaviļnieku! Tur atradīsi idejas, kas apmierinās dažāda vecuma un dzīvesveida piekritējus! Ir gan daudzveidīgi aktīvās atpūtas piedāvājumi, kā braucieni ar kvadraciklu vai pārsteidzošas un iedvesmojošas dāvanas, kā lidojums ar lidmašīnu, deltaplānu, SPA rituāli, vakariņas debesīs diviem…
To vidū, kuri rūpējas par sava organisma veselību un skaistumu, arvien iecienītāks kļūst kriosaunas apmeklējums. Arī šāda veida dāvanu piedāvā DāvanuServiss.lv. Kriosauna atjauno organisma dabisko bilanci, nostiprina imunitāti , stimulē vielmaiņu un ir efektīva cīņā ar celulītu un strijām.
Arī, ja nepieciešamas dāvanas bērniem, vērts ielūkoties DāvanuServiss.lv piedāvājumos! Bērni ir zinātkāri un labprāt dāvanā saņem ne vien rotaļlietas , bet ir priecīgi arī iegūt jaunas prasmes un aizraujošu pieredzi, piemēram, apmeklēt izglītojošas ekskursijas, zīmēšanas un gleznošanas kursus. Un kur vēl braucieni ar velomobīļiem vai aizraujošā traukšanās pa rodeļu trasi…
DāvanuServiss.lv – piedzīvojumu dāvanu interneta veikals Latvijā, kurš palīdz īstenot sapņus un dāvāt aizraujošus iespaidus! Izvēlei interesantas dāvanas, kas iederēsies ikvienā dzīves gadījumā. Tomēr, ja neesi pārliecināts ,kuru no dāvanām izvēlēties, tad noteikti labs risinājums ir kāds no dāvanu komplektiem!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *