TAS NAV APAVU VEIKALS, KUR NAV SIEVIEŠU APAVI!

sieviešu apaviAPAVI DAŽĀDĀM DZĪVES SITUĀCIJĀM

Latvija ir brīnišķīga valsts, tomēr tā atrodas vairāk ziemeļos nekā dienvidos, līdz ar to apavi ir viena no precēm, ko sanāk mainīt vairākkārtīgi gada laikā. Ja Portugālē apavi nozīmē tā saucamos Crocs un laiku pa laikam kedas vai kurpes, tad Baltijas valstīs ar tiem neiztikt, jo katru gadu pienāk arī barga ziema. Šeit apavi cilvēkiem visbiežāk ir vismaz piecās dažādās kurpju kastēs. Šī iemesla dēļ apavi ir nopērkami gandrīz uz katra ēkas stūra Rīgas centrā un citos apavu veikalos.

Parasti veikalā ir atrodami:

  • Bērnu apavi;
  • Sieviešu apavi;
  • Vīriešu apavi;
  • Gumijas zābaki sievietēm;

Un citi apavi, piemēram, skriešanai vai darbam.
Rezumējot iepriekš rakstīto – apavi ir vajadzīgi un noderīgi jebkuram cilvēkam. Turklāt katri apavi savā veidā atšķiras. Precīzāk par tiem, un kur šie apavi ir iegādājami, lasi tālāk!

TAS NAV APAVU VEIKALS, KUR NAV SIEVIEŠU APAVI!

Sieviesu apavi ir visur, vai ne? Tieši tie aizņem visvairāk apavu veikalu plauktus. Un kāpēc ne, jo ir tikai normāli, ka dāmām ir svarīgi, ka kājās ir eleganti sieviešu apavi. Protams, ne vienmēr sieviešu apavi ir mirdzoši ādas veidojumi. Sieviešu apavi ietver arī mājas čības, basenes un arī gumijas zābakus.

GUMIJAS ZĀBAKI SIEVIETĒM TEICAMI SAGLABĀS MITRUMU ĀRPUS ZĀBAKA

Gumijas zābaki sievietēm ir mūsdienīgs risinājums lietainām dienām. Gumijas zābaki sievietēm ir viegli, ērti uzvelkami un 100% mitruma izturīgi. Tie ir lielisks variants, ko izmantot kā apavus no mājām līdz birojam vai otrādi.

MEITĀM UN ZĒNIEM NODERĒS BĒRNU APAVI

Parasti bērnu apavi ir kurpes vai zābaki izmēros no 19 līdz 37. Tātad, bērnu apavi ir pieejami ikviena vecuma meitiņai vai dēlam! Parūpējieties, lai bērnu apavi būtu izturīgi un kārtīgi nosiltināti, jo mazgadīgajiem pēdiņas ir īpaši jutīgas pret aukstumu un mitrumu. Tāpēc, kad ir vajadzīgi jauni bērnu apavi, ir ieteicams izvēlēties tādus zīmolus kā Rieker, Scandi, Sata vai Inblu.

VĪRIEŠU APAVI SPĒCĪGIEM KUNGIEMI

Līdzīgi kā sievietēm un bērniem arī vīriešu apavi visbiežāk ir iedalīti sekojošās grupās:
Ielas vīriešu apavi;
Izejamie vīriešu apavi;
Brīvā laika vīriešu apavi, piemēram, sandales;
Čības un iešļūcenes.
Atliek tikai piemeklēt sev un citiem ģimenes locekļiem piemērotākos apavus, vai ne?

JŪSU APAVI IR “SOMIJAS APAVU” DARBS!

Vairāk nekā 20 gadu pieredze, izdevīgi nosacījumi, operatīva piegāde, apavi no atzītākajiem zīmoliem – šie faktori raksturo “Somijas apavi” uzņēmumu. Ja arī Jums ir svarīgi saņemt rūpes par veikto pirkumu, tad šī ir vieta, kurp doties!

Lai jauni apavi no uzticama tirgotāja jau drīzumā būtu Jūsu mājās, ierodieties uz veikalu Rīgā, Kr. Barona ielā 36! Visi apavi ir apskatāmi arī uzņēmuma mājaslapā www.somijasapavi.lv!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *