VENTILATORI, INDUKCIJAS PLĪTIS UN CITA VEIDA ELEKTRONIKA PAR SAISTOŠĀM CENĀM —1A.LV

ventilatori1a.lv — tas ir lielākais interneta veikals Latvijā, un augsta ir arī klientu apmierinātība — 98.5 % pircēju ir apmierināti gan ar preci, gan servisu!

ROTAĻLIETAS IR LABS VEIDS, KĀ IEPRIECINĀT BĒRNUS

Rotaļlietas ir neatņemama bērnu dienu sastāvdaļa. Vairāku tipu rotaļlietas atradīsi 1a.lv. Neatkarīgi no tā, vai meklē automašīnas, robotus vai dzelzceļa komplektus — 1a.lv spēsi atrast nepieciešamās rotaļlietas.

TIEK MEKLĒTS PULKSTENIS? APMEKLĒ 1A.LV

Pulkstenis ir ierīce ar praktisku un arī estētisku funkciju. Ja meklēts tiek viedais, sporta, tūrisma vai radio pulkstenis, vērts zināt, ka iegādāties par pievilcīgu cenu to vari 1a.lv.

SVARI ĻAUJ RŪPĒTIES PAR SAVU ĶERMENI

Svari ir prece, kas ļauj precīzi vērot ķermeņa izmaiņas. Tehnoloģiski attīstītākie svari nosaka cilvēka svaru, muskuļu, tauku un kaulu masu.

LAI UZTURĒTU SEVI FORMĀ, NOPĒRC HANTELES

Veselīgs dzīvesveids, tostarp sportiskas nodarbes kļuvušas par daudzu cilvēku ikdienu. Noderīgs treniņu palīgs ir hanteles — ar tām varēsi likt darboties vairākām muskuļu grupām. Turklāt hanteles neaizņem daudz vietas.

DĀVANU KARTES SPĒS IEPRIECINĀT IKKATRU

Dāvanu kartes ir tik populāras tādēļ, ka jubilāram ļauj pašam izvēlēties dāvanu. 1a.lv klāstā ir divmadsmit dažāda nomināla dāvanu kartes, tādējādi savai rocībai noteikti spēsi piemeklēt īsto.

SPĒLES BĒRNIEM ĻAUJ ATTĪSTĪT KONCENTRĒŠANĀS SPĒJAS

Gribi sagādāt patīkamas emocijas mazākajiem? Ielūkojies kategorijā «spēles bērniem». Šeit pieejamās spēles bērniem ies pie sirds gan tiem, kam tās paredzētas, gan tiem, kas spēles pērk — tās gan izklaidē, gan uzlabo prātu.

INDUKCIJAS PLĪTIS ĻAUJ ĒDIENU PAGATAVOT ĒRTI UN ĀTRI

Indukcijas plītis kļūst arvien populārākas. Karstums no virsmas nonāk tieši uz tās esošajā traukā, tādēļ indukcijas plītis ir drošākas. Pateicoties tam, ka virsma ir vienmērīga, tās ir ļoti vienkārši kopt.

IKDIENAS PIENĀKUMUS ATVIEGLO VEĻAS ŽĀVĒTĀJS

Pēc veļas mazgāšanas to nepieciešams izkārt, un istaba mēdz palikt mitra; vēsākajos mēnešos tā žūst lēni. Bet, ja iegādāts veļas žāvētājs, par šādām problēmām vari aizmirst! Veļas žāvētājs efektīvi izžāvēs apģērbu, un tas uzreiz būs lietojams.

TELTIS KATRA NEPIECIEŠAMĪBĀM

Kad vēlies ceļot, teltis ir būtībā neatņemama sastāvdaļa. Pirms tam vajadzīgs noskaidrot, kura no tām būs atbilstošākā Tavām vajadzībām — teltis ir ļoti dažādas.

IZKLAIDI PIEDĀVĀ BATUTI

Batuti tiek piedāvāti vairākos diametros. Vienkāršai lēkāšanai pietiks mazie batuti, bet triku izpildei jāiegādājas apjomīgākie batuti.

GALDA SPĒLES UZLABO LOĢISKO DOMĀŠANU

Gribi, lai bērni rotaļājoties attīstītu arī prāta spējas? Uzdāvini viņiem galda spēles! Turklāt galda spēles piedāvā opciju kopīgi darboties plašam skaitam cilvēku.

BĒRNU RATI — SAGATAVOJIES MAZUĻA DZIMŠANAI LAIKUS

Bērnu rati iedalāmi, ņemot vērā vairākus parametrus. Jāpievērš uzmanība tam, cik lieli ir riteņi un kāds ir to mehānisms; aprīkojumam; transformācijas iespējām. Vairāku modeļu bērnu rati  — 1a.lv.

VAIRĀKU MODEĻU LG TELEVIZORI PIEEJAMI 1A.LV

LG televizori šobrīd ir vieni no vadošajiem. Augsta kvalitāte, konkurētspējīga cena, modeļi katra gaumei — pazīmes, ar kurām tiek raksturoti LG televizori. Tādējādi LG televizori iekarojuši pozitīvu slavu.

LEGO SPĒJ PADARĪT PRIECĪGU IKVIENU BĒRNU

Lego patiks gan mazākajiem, gan vecākiem bērniem. Lego rotaļlietas ir izklaidējošas, bet tajā pašā laikā attīsta arī koncentrēšanās spējas. Šī iemesla dēļ Lego tiek atzinīgi novērtēts gan atvašu, gan vecāku acīs..

INTERNETA VEIKALI — ĒRTĀKĀ IEPIRKŠANĀS

Interneta veikali sevī ietver dažādus plusus — lētas preces, piegādi utjp. Ja nevēlies pārmaksāt, interneta veikali Tev patiks.

TELEVIZORI PILDA DAŽĀDAS FUNKCIJAS

Televizori mēdz būt krasi atšķirīgi. Parastākie modeļi ļaus izmantot televīzijas funkcijas un pievienot datoru vai USB atmiņu, savukārt modernākie televizori piedāvā vairākas funkcijas, piemēram, SMART, 3D utjp.

VENTILATORI SPĒJ NODROŠINĀT VAJADZĪGO GAISA TEMPERATŪRU

Ja vasaras mēnešos dzīvojamās telpās par karstu, bet ziemā par aukstu, palīdzēt varēs  ventilatori. Ventilatori gaisu var gan atdzesēt, gan sasildīt.

Pasūti ventilatoru jau šodien- http://www.1a.lv/klimata_iekartas/ventilatori

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *